3 KG NARKOTYKÓW W URZĄDZENIU DO NADAWANIA I ODBIERANIA PACZEK, A KOLEJNE 5 KG W MIESZKANIU – TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO

3 KG NARKOTYKÓW W URZĄDZENIU DO NADAWANIA I ODBIERANIA PACZEK, A KOLEJNE 5 KG W MIESZKANIU – TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO

Funkcjonariusze z zespołu dw. z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu znaleźli 3 kilogramy narkotyków, które trafiły do urządzenia do nadawania i odbierania paczek na terenie dzielnicy Fabryczna. Ponadto po tajemniczą przesyłkę zgłosił się jej odbiorca, na którego czekali już wrocławscy kryminalni. 19-letni mieszkaniec stolicy Dolnego Śląska nie krył swojego zdziwienia widokiem policjantów. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu podejrzewanego kolejne ilości substancji odurzających. Zatrzymanemu może teraz grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

O podejrzanej przesyłce kryminalni z wrocławskiej komendy miejskiej dowiedzieli się na podstawie własnych działań operacyjnych. Przesyłka została nadana do urządzenia do nadawania i odbierania paczek mieszczącego się we Wrocławiu na terenie dzielnicy Fabryczna, a w niej aż 3 kg zabronionych substancji. Policjanci cierpliwie czekali na odbiorcę, który zgłosił się po cenny pakunek i zatrzymali go.

Podejrzewanym okazał się 19-letnim mieszkaniec Wrocławia, który w swoim mieszkaniu ukrywał jeszcze inne środki odurzająceW sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 8 kg różnych substancji, wśród których była marihuana, mefedron, tabletki psychotropowe. Do tego waga elektroniczna, woreczki strunowe, zgrzewarka próżniowa.

Podejrzany usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości substancji odurzających. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie, do czego przychylił się sąd. Mieszkaniec Wrocławia trafił już do aresztu śledczego, gdzie będzie przebywał przez najbliższe 3 miesiące. Mężczyźnie za te przestępstwa grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Aleksandra Freus
Zespół Komunikacji Społecznej

KMP we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.