Biznes konopny. Na Uniwersytecie Ekonomicznym wkrótce rusza nowy kierunek

Biznes konopny. Na Uniwersytecie Ekonomicznym wkrótce rusza nowy kierunek

Na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu ruszy wkrótce nowy kierunek studiów – biznes konopny. Pierwsze zajęcia odbędą się już w marcu. 

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w trwającej właśnie rekrutacji przygotował oryginalną ofertę edukacyjną. W ramach studiów podyplomowych na UE będzie można studiować – biznes konopny. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej uczelni, to pierwsze tego typu studia w Polsce. Osoby decydujące się na wybór właśnie takiej ścieżki edukacyjnej będą mieć okazję pozyskać unikalne kompetencje oraz zyskać przewagę nad konkurencją w branży – przekonuje wrocławska uczelnia. Wsparcie merytoryczne w przygotowaniu zajęć udzieliła uczelni firma Max Hemp, która jest pionierem i liderem branży konopnej w Polsce. 

Celem studiów jest wykształcenie kadry przygotowanej do wejścia na rynek związany ze sprzedażą towarów i usług opartych na przetworach konopi, z zachowaniem najwyższych standardów terapeutycznych i etycznych. Studia umożliwiają zdobycie specjalistycznej wiedzy dot. konopi, ich uprawy, właściwości oraz potencjalnych zastosowań – możemy przeczytać w opisie kierunku. 

Rekrutacja na kierunek biznes konopny trwa do 23 lutego. Pierwsze zajęcia zostały zaplanowane na marzec tego roku. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej uczelni.

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.