Blisko 400 nowych mieszkań. We Wrocławiu powstanie duże osiedle

Blisko 400 nowych mieszkań. We Wrocławiu powstanie duże osiedle

Obszar nowej inwestycji to ponad 25 000 m². Znajdzie się na nim blisko 400 mieszkań, lokale usługowe, a także żłobek i przedszkola. Co wiemy o nowej inwestycji planowanej w mieście?

Jak informuje portal Investmap już wkrótce na pograniczu Wojszyc i Jagodna powstanie kolejne wielkie osiedle mieszkaniowe. Inwestycje ma być realizowana na obszarze pomiędzy ulicami: Lutosławskiego, Buforową, Drabika oraz Asfaltową. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na 2026 rok. Nowe osiedle powstanie w ramach „społecznej inicjatywy mieszkaniowej”. Będzie to pierwsza tego typu inwestycja we Wrocławiu. Inwestorem tego projektu jest spółka SIM Wrocław. 

Na razie inwestycja jest w fazie projektowej. Wkrótce ma zostać ogłoszony przetarg na projekt osiedla. Zgodnie z zapowiedziami na jego terenie ma powstać blisko 400 mieszkań, 500 miejsc parkingowych, place zabaw, tereny zielone, a także lokale usługowe, przedszkola i żłobki. Techniczna nazwa nowego projektu tu Wojszyce 1. Już teraz wiadomo, że oferta dostępnych w tej inwestycji mieszkań ma być zróżnicowana. W ofercie mają być między innymi lokale 1, 2, 3 oraz 4-pokojowe. 

Poniżej prezentujemy wizualizację projektu.

Fot. SIM Wrocław

 

Fot. SIM Wrocław

 

Fot. SIM Wrocław

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.