Czy nadbrzeża we Wrocławiu są dobrze zabezpieczone?

Czy nadbrzeża we Wrocławiu są dobrze zabezpieczone?

We Wrocławiu w ostatnim czasie miejsce miała seria utonięć. Jak informuje portal tuwroclaw.pl, stan zabezpieczeń nadbrzeży Odry i Fosy Miejskiej mają sprawdzić w najbliższym czasie strażnicy miejscy. 

Jak podaje portal w przeciągu 4 lat we Wrocławiu utonęło 35 osób. Jest to najwięcej w Polsce. W najbliższy czasie teren wokół wrocławskich rzek ma zostać sprawdzony przez strażników miejskich. Mają oni ustalać zarządców i w razie wątpliwości prosić o zabezpieczenie terenu. Przedstawiciel Straży Miejskiej Wrocławia w rozmowie z dziennikarzami portalu tuwroclaw.pl przyznał, że niektóre miejsca wymagają reakcji. 

Oprócz kontroli strażników miejskich możliwa jest także kontrola Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu. Decyzja w tej sprawie ma zapaść po zakończeniu się kontroli Straży Miejskiej Wrocławia. Teren, o który chodzi jest w dużej mierze terenem historycznym. Szybka interwencja z tego powodu może być utrudniona, ponieważ wymaga to zgody konserwatora zabytków. 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.