Dyniowa Farma 2023. Kiedy zostanie otwarta?

Dyniowa Farma 2023. Kiedy zostanie otwarta?

Poznaliśmy datę rozpoczęcia iście jesiennej imprezy. Dyniowa Farma startuje już w połowie września. Co przygotowali w tym roku organizatorzy? Sprawdźcie!

Dynia to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych elementów jesieni. Od kilku lat farmy dyniowe cieszą się coraz większą popularnością w całej Polsce. Miejsca tego typu pozwalają wprawić się w prawdziwie jesienny klimat. Podobnie jest w przypadku wrocławskiej farmy dyń. 

Rozpoczęcie tegorocznej edycji wydarzenia zostało zaplanowane na sobotę 16 września. Farma będzie czynna codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00. Na odwiedzających poza niezliczoną ilością dyń czekać będą również między innymi żywe zwierzęta, labirynty, kręgle, basen z kukurydzą, tor rowerowy oraz strefa gastro. 

Dyniowa Farma we Wrocławiu będzie czynna do 31 października. Ceny biletów od poniedziałku do piątku wynoszą 25 zł (bilet ulgowy) oraz 30 zł (bilet normalny). Natomiast w weekendy za bilet ulgowy trzeba będzie zapłacić 30 zł, a za normalny 35 zł. 

Farma zlokalizowana będzie nieopodal Hali Stulecia, a dokładnie na ulicy Wróblewskiego. 

 

 

Fot. Pixabay

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.