Europejska Noc Literatury w Zajezdni Tramwajowej “Gaj”

Europejska Noc Literatury w Zajezdni Tramwajowej “Gaj”
Już 1️⃣9️⃣ sierpnia w jednym z warsztatowych budynków zajezdni będzie można posłuchać fragmentów książki „Poleciały w kosmos” Idy Linde (tłum. Justyna Czechowska, wydawnictwo Lokator), którą przeczyta pisarz i publicysta, Łukasz Orbitowski.
ℹ️Wejście na teren zajezdni będzie tego dnia możliwe przez bramę od strony ul. Ślężnej (obok Liceum Ogólnokształcącego nr V). Zajezdnia będzie działała normalnie, więc prosimy o ostrożność❗
Czym jest Europejska Noc Literatury❓
👉To organizowane przez Wrocławski Instytut Kultury wydarzenie, dzięki któremu możemy posłuchać 1️⃣0️⃣ głosów polskiej kultury czytających 1️⃣0️⃣ fragmentów książek w 1️⃣0️⃣ często niedostępnych na co dzień miejscach Wrocławia. Kuratorką tegorocznej edycji jest pisarka Sylwia Chutnik, a temat łączący wszystkie tytuły to GABINET OSOBLIWOŚCI.
Więcej informacji o książkach, osobach czytających i miejscach, w których ich posłuchamy, znajduje się na stronie: https://nocliteratury.pl/

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.