Fundacja z Wrocławia została okradziona. Straty to około 100 tys. złotych

Fundacja z Wrocławia została okradziona. Straty to około 100 tys. złotych

Fundacja „Weź Pomóż” z Wrocławia, która pomaga najbardziej potrzebującym została okradziona przez jedną z wolontariuszek. Jej dalsze funkcjonowanie stoi pod znakiem zapytania.

Jak informuje fundacja w wyniku zdarzenia, do którego doszło na początku listopada straciła ona 100 tys. złotych niezbędnych do jej codziennego funkcjonowania. Oszustwo sprawiło, że pod znakiem zapytania stanęła dalsza pomoc udzielana podopiecznym fundacji. Władze organizacji zapewniają, że nie ustają w staraniach, aby tak się nie stało. 

Kobieta, która dopuściła się kradzieży została już zatrzymana przez policję, jednak skradzionych pieniędzy nie udało się odzyskać. Fundacja zorganizowała zbiórkę w sieci, aby zebrać pieniądze potrzebne do jej dalszego funkcjonowania. Wszystkie informacje o tej akcji znajdują się na stronie organizacji w na stronie internetowej organizacji oraz w serwisie Facebook.

Fundacja „Weź pomóż” to organizacja, która na co dzień pomaga ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Każdego dnia dostarcza ciepłe posiłki do około 3 tys. podopiecznych. 

 

Fot. Fundacja Weź Pomóż

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.