Gitarowy Rekord Świata we Wrocławiu. Znamy pierwszą gwiazdę wydarzenia

Gitarowy Rekord Świata we Wrocławiu. Znamy pierwszą gwiazdę wydarzenia

Już 1 maja we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja imprezy Gitarowy Rekord Świata. Poznaliśmy pierwszą gwiazdę tegorocznego wydarzenia. 

We Wrocławiu już po raz 22. odbędzie się największa na świecie gitarowa impreza dedykowana Jimiemu Hendrixowi – Gitarowy Rekord Świata. Na dwa miesiące przed startem imprezy poznaliśmy pierwszą gwiazdę tego muzycznego wydarzenia. Został nią zespół Electric Light Orchestra. 

To właśnie ta brytyjska grupa rockowa pomoże bić w tym roku ten wyjątkowy rekord. Zespół będzie można usłyszeć w dniu imprezy, czyli 1 maja na wrocławskim Rynku. Aby zagrać 1 maja na wrocławskim Rynku, wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów potrzebnych do wykonania utworu „Hey Joe”. Do udziału w biciu rekordu liczą się wszystkie rodzaje gitar. Aby wziąć udział w wydarzeniu nie trzeba być pełnoletnim. Osobom, które podejmą się próby ustanowienia nowego rekordu, przysługiwać będą ulgowe bilety na koncerty gwiazd w ramach festiwalu 3-Majówka 2024.

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział 7967 osób. Tym samym udało się po raz kolejny pobić dotychczasowy rekord.

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.