„GODZINY CISZY” I PLECAKI SENSORYCZNE DLA OSÓB W SPEKTRUM AUTYZMU

„GODZINY CISZY” I PLECAKI SENSORYCZNE DLA OSÓB W SPEKTRUM AUTYZMU

Z myślą o klientach wysoko wrażliwych na bodźce dźwiękowe i wizualne centrum handlowe Wroclavia wprowadziło „Godziny ciszy”. Będą one obowiązywały w każdy poniedziałek w  godz. 18.00-20.00. Zapraszamy także do wypożyczenia plecaka sensorycznego – informuje Galeria Wroclavia.

Jak wyglądają „Godziny ciszy” w centrum?

Przede wszystkim będzie to czas, w którym w miejscach, gdzie będzie to możliwe, wyciszymy muzykę i przygasimy światła. A wszystko po to, by osoby w spektrum autyzmu i te bardziej wrażliwe na bodźce zewnętrzne czuły się komfortowo podczas zakupów. „Godziny ciszy” we Wroclavii obowiązują w poniedziałki w godzinach 18.00-20.00.

Co znajdziesz w plecaku sensorycznym?

Poza „Godzinami ciszy” Wroclavia udostępnia także akcesoria sensoryczne. Klienci mogą wynająć z recepcji plecaki, w których znajdą słuchawki wygłuszające, piłeczki antystresowe i gadżety pop it. Zadaniem słuchawek jest wytłumienie dźwięków z  otoczenia, a zabawki sensoryczne sprawdzą się w sytuacjach wymagających zmniejszenia napięcia lub przekierowania uwagi. Mamy nadzieję, że dzięki tym rozwiązaniom osoby wysoko wrażliwe na bodźce zewnętrzne będą mogły w bardziej komfortowy sposób spędzić czas w naszym centrum.

Regulamin dotyczący „Godzin ciszy” i zasad korzystania z akcesoriów sensorycznych jest dostępny TUTAJ.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.