Grupa SPEED w akcji

Grupa SPEED w akcji

Chociaż nowy taryfikator na wielu kierowców działa jak przysłowiowy bat, to jednak wielu wciąż decyduje się mocniej docisnąć pedał gazu. Funkcjonariusze z Grupy SPEED skontrolowali łącznie 269 pojazdów i niestety, aż 121 kierujących przekroczyło dozwoloną prędkość.

Wczoraj funkcjonariusze wrocławskiej drogówki prowadzili wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość”. Policjanci sprawdzali m.in. czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości i poruszają się po drogach w sposób zgodny z przepisami.

Kierujący, którzy nie stosowali się do ograniczeń prędkości, a szczególnie ci rażąco przekraczający prędkość, musieli liczyć się z konsekwencjami. Niestety funkcjonariusze ujawnili aż 121 wykroczeń polegające na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości. W ramach prowadzonych działań policjanci nakładali mandaty karne, kierowali wnioski o ukaranie do sądu, ale także pouczali. W związku z przekroczeniem prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, czterech kierujących straciło prawo jazdy.

Policja Wrocław

Ponadto mundurowi zatrzymali jedną poszukiwaną osobę.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.