Ilu kierowców wpadło podczas akcji “Prędkość” ?

Ilu kierowców wpadło podczas akcji “Prędkość” ?

Czasem obserwując nasze drogi można się zastanowić – gdzie oni się tak śpieszą? 11 listopada br. funkcjonariusze wrocławskiej drogówki prowadzili wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość”.

Mundurowi sprawdzali między innymi czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości i poruszają się po drogach w sposób zgodny z przepisami. Celem głównym działań była poprawa bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

Kierujący, którzy nie stosowali się do ograniczeń prędkości, a szczególnie ci rażąco przekraczający prędkość, musieli liczyć się z konsekwencjami. Niestety funkcjonariusze ujawnili aż 109 wykroczeń polegające na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości. W ramach prowadzonych działań policjanci nakładali mandaty karne, kierowali wnioski o ukaranie do sądu, ale także pouczali. W związku z przekroczeniem prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, jeden kierujący stracił prawo jazdy.

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Ponadto w trakcie prowadzonych działań policjanci z wrocławskiej drogówki zatrzymali również 25 dowodów rejestracyjnych kontrolowanych pojazdów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.