Jak się wykonuje masaż tantryczny?

Jak się wykonuje masaż tantryczny?

Wśród licznych rodzajów masażu, tantryczny budzi wyjątkowo wielkie emocje. W odróżnieniu np. od masażu klasycznego czy relaksacyjnego oddziałuje na zmysły w zupełnie inny, głębszy sposób. Otwiera na nowe doznania, relaksuje oraz pobudza energię, włącznie z seksualną. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla równowagi psychicznej oraz fizycznej ma energia seksualna. Według Tantry to właśnie ona odgrywa rolę energii życiowej, co oznacza, że wpływa na każdy aspekt naszej egzystencji. Kiedy nie może swobodnie przepływać, czujemy frustrację, smutek czy złość. Na szczęście można w łatwy, a przede wszystkim przyjemny sposób pobudzić ciało za pomocą masażu tantrycznego. W jaki sposób się go wykonuje?

Masaż tantryczny – co to jest?

Zacznijmy od tego, na czym polega ów masaż, a także jak należy go przeprowadzać, aby dawał jak najlepsze efekty. To odprężająca, głęboko relaksująca procedura, która służy pobudzaniu zmysłowości. Obejmuje przeróżne techniki masowania, nie pomijając przy tym aspektów takich jak bioenergetyka, joga czy terapia seksualna. Nie ma jednak nic wspólnego z usługami seksualnymi, co warto mieć na uwadze.

Seksualność w żaden sposób nie łączy się w salonie z seksem, mimo iż nierzadko masaż obejmuje też strefy intymne. Warto skorzystać z okazji, aby się o tym przekonać i odwiedzić uznany salon masażu Warszawa to miasto, w którym na klientów czeka wiele takich gabinetów. Jeden z nich to Tantric Paradise, oferujący chętnym bogatą gamę masażów.

Co daje masaż tantryczny?

Do głównych zalet masażu tantrycznego należy ułatwienie masowanej osobie pokochanie własnego ciała. Procedura skupia się na pracy z dotykiem oraz oddechem, umożliwia nawiązanie z organizmem lepszego kontaktu, a przede wszystkim zaakceptowanie go takim, jaki jest ze wszystkimi niedoskonałościami. Pomaga też oswoić się z nagością, wyzbyć zbędnego wstydu oraz uświadomić, że pożądanie czy podniecenie to w pełni naturalne, zdrowe stany. Nie należy ich tłumić, gdyż wtedy tłumi się potrzeby swojego ciała, co szkodzi zarówno mu, jak i psychice.

Masaż tego rodzaju otwiera na nowe doznania, na samego siebie; zwiększa emocjonalność, czułość oraz wrażliwość. To intymne spotkanie, mające na celu zwiększenie pewności siebie klienta oraz samoakceptację. Wydawać by się mogło, że to zwykła usługa polegająca na masowaniu, ale nie – to byłoby zbytnie uproszczenie. Masaż tantryczny sprawia przyjemność, ale przynosi długofalowe korzyści. Rozwija miłość do siebie, prócz tego ma wpływ na zestrojenie ciała oraz umysłu, przywracając wewnętrzną równowagę.

Salon masażu w stolicy

Osoby zainteresowane poddaniem się tego rodzaju usłudze mogą skorzystać z niej w wielu gabinetach. Przykładowo, warszawski Tantric Paradise zaprasza chętnych na masaż na 4 ręce. To odmiana masażu, w której trakcie uwagę masowanemu klientowi poświęca nie jedna, a dwie masażystki. Dzięki temu może przeżywać sesję jeszcze intensywniej. Taki masaż wymaga wysokich kwalifikacji, gdyż trudno wykonać go w pełni synchronicznie. Specjalistki z Tantric Paradise dysponują takimi umiejętnościami, więc chętni mogą się odprężyć, oddając w ich ręce.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.