Jak wygląda proces serwisowania toalet przenośnych?

Jak wygląda proces serwisowania toalet przenośnych?

Regularne serwisowanie toalet przenośnych to kwestia nie tylko komfortu korzystania z WC, ale również higieny i bezpieczeństwa. Firmy zajmujące się wynajmem mobilnych WC oferują też ich serwisowanie. Na czym dokładnie polega ta usługa? Jak często należy ją wykonywać? Wyjaśniamy.

Na czym polega serwis toalet przenośnych?

Profesjonalny serwis mobilnych toalet to nie tylko usuwanie z nich nieczystości. Serwisowanie obejmuje znacznie więcej czynności, dzięki którym toaleta jest odświeżona i czysta. W skład usługi wchodzi zatem wybranie zanieczyszczeń, ale także dezynfekcja i umycie kabiny specjalnymi środkami dezynfekującymi. Mycie obejmuje zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną część kabiny oraz zbiorniki. Do tego celu wykorzystuje się odpowiednio dobrane szczotki, myjki ciśnieniowe oraz biodegradowalne środki chemiczne. Specjaliści usuwają również kamień zbierający się przy powierzchni zbiornika oraz pisuaru. Ponadto serwisanci uzupełniają poziom płynu dezynfekująco-zapachowego w zbiorniku. Specjalny preparat neutralizuje nieczystości, pochłania nieprzyjemne zapachy, dezynfekuje i aromatyzuje powietrze.

To niejedyne czynności serwisowe, jakie zapewniają firmy oferujące wynajem toalet przenośnych Szczecin i jego mieszkańcy wynajmujący mobilne WC wiedzą o tym doskonale. W mieście działają profesjonalne firmy świadczące usługi wynajmu i serwisowania przenośnych toalet. Jeśli chcesz nawiązać współpracę z jedną z nich, skorzystaj bezpłatnie z usług portalu Smieci.eu. Wypełnij formularz i zamów odpowiednią kabinę, a otrzymasz ją w ustalonym terminie. Możesz zamówić jej dostawę do dowolnego miejsca w kraju. Jeśli zatem interesują Cię toalety przenośne Poznań, Gdańsk czy Zakopane, możesz również skorzystać z oferty portalu.

Jakie inne działania wchodzą w skład serwisowania przenośnych kabin? Usługa obejmuje także uzupełnienie papieru toaletowego. Zazwyczaj serwisant pozostawia też mydło oraz dwie rolki papieru toaletowego lub więcej, gdy zbiornik kabiny ma zwiększoną pojemność. Jeśli WC jest wyposażone w stację do mycia rąk, konieczna jest też wymiana używanej do tego wody. Po stronie firmy wynajmującej toaletę leży ponadto kontrola sprężyn domykających drzwi, zawiasów i zamka, a także naprawa ewentualnych usterek powstałych w trakcie użytkowania.

Jak często serwisować toaletę przenośną?

Cykliczne serwisowanie toalety przenośnej zapewnia wysoki komfort i higienę użytkowania kabiny. Częstotliwość przeprowadzania czynności serwisowych zależy przede wszystkim od pojemności zbiornika i liczby użytkowników toalety.

Serwisowanie 1 raz w miesiącu jest wystarczające, gdy z toalety korzysta niewielka liczba osób, np. pracowników na małej budowie. Usługa realizowana co 2 tygodnie zda egzamin na nieco większych budowach z większym zespołem pracowników, liczącym około 6-8 osób. Jeśli z kabiny będzie korzystać więcej osób, pomyśl o systematycznym serwisowaniu przynajmniej 1 raz w tygodniu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.