Jarmark Bożonarodzeniowy za nami. Czy ta edycja okazała się sukcesem?

Jarmark Bożonarodzeniowy za nami. Czy ta edycja okazała się sukcesem?

Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami. 13. edycja wydarzenia, która odbyła się w 2022 roku przyciągnęła do miasta tłumy, a także zdobyła międzynarodowe uznanie. 

Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 przeszedł do historii. Jak podają organizatorzy wydarzenie odwiedziło ponad milion osób. W tym roku na gości czekało 200 domków handlowych. Można było kupić w nich kupić przede wszystkim rękodzieło, rzemiosło, produkty spożywcze, a także spróbować przysmaków z różnych części kraju oraz świata. W tym roku sprzedano aż 50 000 charakterystycznych kubeczków w kształcie bucika. 

Wydarzenie zorganizowane na wrocławskim Rynku cieszyło się nie tylko dużą popularnością wśród gości. Impreza został również doceniona zagranicą. Biuro podróży „Planet Cruise” uznało wrocławski jarmark za jeden z najlepszych na świecie. Na tegorocznym wydarzeniu pojawiło się też wiele nowości. Wśród nich Domek Miejski, w którym mieszkańcy mogli uzyskać odpowiedzi na interesujące ich pytania od przedstawicieli władz i jednostek miejskich. 

 

 

Fot. Jarmarkbozonarodzeniowy.com

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.