Jest nowy termin zakończenia prac przy Placu Grunwaldzkim

Jest nowy termin zakończenia prac przy Placu Grunwaldzkim

Remont esplanady przy Placu Grunwaldzkim z nowym terminem zakończenia prac. Pierwotnie inwestycja miała być skończona już w ubiegłym roku. 

Od lata 2021 roku na pl. Grunwaldzkim trwa remont esplanady przy wrocławskim Manhattanie. Wstępnie prace miały trwać 10 miesięcy, ale przeciągnęły się aż o 2 lata. Ostatnio remont został wstrzymany. Jak tłumaczyli odpowiedzieli za te inwestycje wynika to z faktu, że projekt remontowy jednego z pawilonów okazał się źle wykonany. 

Problemy wynikają z dokumentacji projektowej, która nie uwzględniła bardzo nietypowego sposobu osadzenia pawilonu, znajdującego się tuż przy wejściu na esplanadę od strony galerii handlowej. Aktualnie trwa oczekiwanie na nowe zalecenia projektowe.

Prace w tym miejscu miały zakończyć się w zgodnie z nowym harmonogramem tym miesiącu, a dokładnie 29 lutego. Już teraz wiadomo, że termin przesunie się o kilka tygodni. Nowa data nie jest jeszcze znana. Warto dodać, że piesi już teraz mogą korzystać ze sporej części esplanady. 

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.