Juwenalia 2023. Nie będzie wspólnej imprezy wrocławskich uczelni

Juwenalia 2023. Nie będzie wspólnej imprezy wrocławskich uczelni

Jak podaje portal TuWroclaw.pl, planowane na ten rok wspólne Juwenalia wrocławskich uczelni nie odbędą się. Powodem jest kłótnia rektorów. 

Według informacji jakie przekazał portal TuWroclaw.pl, planowane na wiosnę tego roku wspólne Juwenalia wrocławskich uczelni nie odbędą się. Powodem ma być kłótnia rektorów, która miała miejsce na ostatnim spotkaniu KRUWiO (Kolegium Rektorów Uczelni Wyższych Wrocławia i Opola). Według portalu kierujący uczelniami wyższymi rektorzy nie porozumieli się odnośnie projektu realizacji imprezy. Jednocześnie podczas spotkania zdecydowano o uchyleniu styczniowej uchwały organziacji o objęciu Juwenaliów swoim patronatem. 

Na ten moment nie są znane inne szczegóły w tej sprawie. Jak wskazują dziennikarze ze wspomnianego portalu, niektóre wrocławskie uczelnie, takie jak chociażby Uniwersytet Wrocławski, miały zdecydować, że tegoroczne Juwenalia będą organizować samodzielnie. Temat wspólnej tegorocznej imprezy wydaje się być zamknięty. Jednak rektorzy mają się nim zajmować w przyszłości w kontekście przyszłorocznych Juwenaliów. 

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.