Kiedy ruszy Jarmark Bożonarodzeniowy?

Kiedy ruszy Jarmark Bożonarodzeniowy?

Przygotowania już się rozpoczęły.

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy zgodnie z zapowiedziami ruszy 18 listopada i potrwa do 31 grudnia. Wszyscy chętni będą mogli odwiedzać go codziennie od godziny 10 do 21. Jarmark w tym roku zlokalizowany będzie w Rynku, na placu Solnym oraz na ulicach: Oławskiej i Świdnickiej. Jak zapewniają organizatorzy Jarmark będzie również czynny w Sylwestra. Ma on tego dnia zostać otwarty o godzinie 17, a niektóre stoiska będą czynne nawet do 3 w nocy. 

Na wydarzeniu zgodnie z zapowiedziami organizatorów ma być około dwustu straganów, na których sprzedawane będą artykuły spożywcze, dekoracje i ozdoby świąteczne, wyroby regionalne, ceramika, biżuteria, zioła, przyprawy, wyroby czekoladowe, sery, nalewki oraz wiele innych artykułów. Wśród atrakcji wymieniane są między innymi Bajkowy Lasek, Świąteczny Wiatrak, Karuzela oraz domek z wieżą zegarową i tarasem widokową.

 

Fot. strona internetowa Jarmaku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.