Kolejne rozjazdy wymienione

Kolejne rozjazdy wymienione
W związku z zakończeniem prac związanych z wymianą rozjazdów i łuków na skrzyżowaniu ulicy Dubois i Pomorskiej, od 28 maja (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach tramwajowych  15 i 74 – informuje MPK Wrocław.
ℹ Tramwaje linii 15 i 74 pojadą w obu kierunkach od placu Staszica przez ulicę Pomorską, Dubois, most Mieszczański, ulicę Jagiełły, most Sikorskiego, plac Jana Pawła II i ulicę Ruską (w kierunku przeciwnym – ulicą św. Mikołaja), ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą i Sądową do placu Legionów.
ℹ Autobusy linii C, 128, 144, 240 i 250 powrócą na przystanki przy torowisku tramwajowym ulicy Dubois przy skrzyżowaniu z ulicą Pomorską w dniu ? 4 czerwca 2022 roku (sobota).
2️⃣ W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych ? 8, 9, 11, 17 i 23 oraz kursów nocnych linii ?? 242, 244, 251 i 259.
ℹ Tramwaje linii ? 8 w kierunku Tarnogaju i ? 17 jadące do pętli Klecina zostaną skierowane objazdem od placu Bema przez ulicę Drobnera, most Uniwersytecki, ulicę Grodzką, Nowy Świat, Kazimierza Wielkiego i Widok do ulicy Teatralnej.
ℹ Tramwaje linii ? 9>Park Południowy, ? 11>Grabiszyńska (Cmentarz) i
? 23>Wrocławski Park Przemysłowy zostaną skierowane objazdem przez ulicę Wyszyńskiego, most Pokoju do placu Dominikańskiego.
ℹ W kierunku przeciwnym, tramwaje linii ? 8, 9, 11, 17 i 23 będą kursowały bez zmian przez ulicę Piaskową, most Piaskowy i mosty Młyńskie.
?? Kursy nocne linii 242, 244, 251 i 259 w noc z 28 na 29 maja 2022 roku będą kursowały objazdem w obu kierunkach od Hali Targowej przez ulicę Grodzką, most Uniwersytecki i ulicę Drobnera do placu Bema.
Fot. MPK Wrocław

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.