Mężczyzna napada na starsze kobiety i wyrywa z uszu złote kolczyki

Mężczyzna napada na starsze kobiety i wyrywa z uszu złote kolczyki

Wrocławska policja szuka mężczyzny, który w ostatnim czasie napadł na dwie starsze kobiety. Sprawca wyrwał z uszu kobiet złote kolczyki i uciekł.

W ostatnim czasie w rejonie Wielkiej Wyspy doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń. Nieznany sprawca napadł na dwie starsze kobiety. W obu przypadkach przebieg zdarzeń był niemal identyczny. Mężczyzna podbiegł do starszych pań i wyrwał z ich uszu złote kolczyki, a następnie uciekł. 

Zdarzenia miały miejsce w tym tygodniu. W czwartek 6 kwietnia około godziny 17 na ulicy Sempołowskiej zamaskowany sprawca napadł na starszą kobietę i wyrwał z jej uszu biżuterię. Dwa dni wcześniej podobne zdarzenie miało miejsce około godziny 15 przy markecie na ulicy Wróblewskiego. 

Na razie nie wiadomo, czy za obydwoma zdarzeniami stoi ta sama osoba. Policja zajmuje się tą sprawą. Przebiegi obu zdarzeń opisali na jednej z grup na Facebooku internauci, którzy apelują o ostrożność oraz proszą, aby nagłośnić sprawę. 

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.