Miłośnicy dawnych tramwajów

Miłośnicy dawnych tramwajów

Niedawno zgłosiła się do nas Jagoda, która studiuje na Uniwersytecie Wrocławskim i jest entuzjastką komunikacji miejskiej. Poprosiła nas o udostępnienie jej historycznych rozkładów jazdy i drewnianych tablic kierunkowych z tramwajów. To wszystko na potrzeby projektu zaliczeniowego na studia – informuje MPK Wrocław.

Podróżując dziś po mieście widzimy coraz więcej nowych tramwajów. Niskopodłogowe pojazdy, wyposażone w klimatyzację, tablice informacyjne i czytniki kart już praktycznie w niczym nie przypominają tego czym podróżowaliśmy jeszcze 20 lat temy.

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość od Jagody i niemniej ucieszył nas fakt, że mogliśmy pomóc w tak ważnej sprawie jak zaliczenie na studiach. Jagoda odwiedziła nas dziś wraz ze swoim młodszym bratem Mateuszem w zajezdni tramwajowej “Borek”, gdzie mogli zobaczyć jak “od kuchni” wygląda praca w MPK Wrocław i m.in. poprowadzić tramwaj na naszym symulatorze.
MPK Wrocław

Na miejscu pojawili się także prezes MPK Wrocław Witold Woźny i wiceprezes Przemysław Nowicki, którzy wręczyli wyjątkowym gościom wszystkie potrzebne materiały.

fot. MPK Wrocław

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.