MPK snuje plany na 2024

MPK snuje plany na 2024

W nadchodzącym roku wymienimy rozjazdy na skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego i Szewskiej, na skrzyżowaniu placu Powstańców Wielkopolskich z ul. Trzebnicką oraz przebudujemy połączenia z Zajezdnią Ołbin wraz z siecią trakcyjną – informuje MPK Wrocław.

☝️Wyremontujemy także torowisko w ul. Szczytnickiej, w ul. Powstańców Śl. od ul. Piłsudskiego do ul. Swobodnej, przejazd na skrzyżowaniu ul. Grabiszyńskiej z ul. Zaporoską oraz zbudujemy rozjazd w ul. Słowiańskiej przy zajezdni Ołbin wraz z siecią trakcyjną.
✅W planach na nadchodzący mamy również wymiana rozjazdów na skrzyżowaniu placu Powstańców Wielkopolskich z ul. Trzebnicką, przebudowę połączenia z Zajezdnią Ołbin wraz z przebudową sieci trakcyjnej, wymianę sieci trakcyjnej w ul. Powstańców Śląskich od ul. Świdnickiej do Al. Hallera oraz remont torowiska wraz z siecią na ul. Kosmonautów, na odcinku od ul. Kamiennogórskiej do przystanku Jeleniogórska.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.