Na lotnisku stanął paczkomat dla przedmiotów nielotów

Na lotnisku stanął paczkomat dla przedmiotów nielotów

Na wrocławskim lotnisku stanął kilka dni temu paczkomat InPost. Dzięki niemu podróżni będą mogli nadać przedmioty, których nie zabiorą ze sobą na podkład samolotu.

Na wrocławskim lotnisku od kilku dni stoi paczkomat, który może być bardzo pomocnym urządzeniem dla podróżnych. Dzięki niemu pasażerowie będą mogli uratować przedmioty, które nie przejdą kontroli bezpieczeństwa. 

Rozwiązanie zastosowane na wrocławskim lotnisku jest dobrze znane z Warszawy. Na Lotnisku Chopina maszyna stoi do sierpnia ubiegłego roku. Usługa oferowana na tamtejszym terminalu budzi duże zainteresowanie podróżnych. Od połowy stycznia z podobnego rozwiązania mogą korzystać pasażerowie odlatujący z Katowic i Wrocławia.

Aby skorzystać z maszyny pasażerowie muszą zgłosić się do obsługi kontroli bezpieczeństwa, a następnie razem z przeszkolonym pracownikiem nadać paczkę. Do skorzystania z rozwiązania potrzebna jest jedynie aplikacja

. 

 

Fot. Wikipedia

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.