Na Nadodrzu ponownie będą wybierać najlepsze pączki

Na Nadodrzu ponownie będą wybierać najlepsze pączki

Mieszkańcy Nadodrza po raz kolejny wybiorą pączka roku. Aktualnie trwają poszukiwania członków jury. 

Zespół Infopunktu Nadodrze Łokietka 5 po raz kolejny przygotowuje przy okazji Tłustego Czwartku bardzo smaczne wydarzenie dla wszystkich miłośników słodkich przekąsek. W czwartek 8 lutego na Nadodrzu odbędą się wybory pączka roku. 

Aktualnie trwają poszukiwania członków jury, które wybierze najsmaczniejsze wyroby cukiernicze. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do piątku 2 lutego. Aby wziąć udział w wydarzeniu jako członek jury należy mieszkać na Nadodrzu. Dalej decyzja o wejściu w skład grupy oceniającej cukiernicze wyroby zależy jedynie od szczęścia. Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wylosują 5 osób, które zasiądą w jury. 

Aby zgłosić chęć udziału w wydarzeniu jako członek jury należy przesłać swoją kandydaturę za pośrednictwem maila (infopunkt@lokietka5.pl) lub skontaktować się z punktem telefonicznie (883 047 310).

Podczas wyborów najlepszych pączków odbędzie się również PączkQuiz, czyli quiz z wiedzy o pączkach i lokalnych cukierniach. Wydarzenie odbędzie się w Tłusty Czwartek (8 lutego) o godzinie 18:00 w Infopunkcie Nadodrze przy ul. Łokietka 5/1. Organizatorzy zapraszają na nie wszystkich mieszkańców Wrocławia.

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.