Najdroższy gaz LPG jest we Wrocławiu. Jakie są ceny innych paliw?

Najdroższy gaz LPG jest we Wrocławiu. Jakie są ceny innych paliw?

Poznaliśmy najnowsze zestawienie cen paliw na polskich stacjach. Zgodnie z raportem ekspertów z aplikacji PanParagon we Wrocławiu ceny gazu LPG są najwyższe w Polsce. 

Eksperci ze wspomnianej aplikacji porównali ceny z tysięcy paragonów z całej Polski. Na ich podstawie stworzono ranking cen oleju napędowego ON, benzyny 95 oraz gazu LPG z podziałem na miasta wojewódzkie. Raport dotyczy okresu od 1 do 25 października br. 

W opublikowanych zestawieniach Wrocław jest liderem w cenach gazu LPG. W stolicy Dolnego Śląska za litr tego gazu kierowcy płacą 3,28 zł. Tyle samo płacą też kierowcy z Białegostoku. Najmniej za litr gazu LPG płacą natomiast kierowcy z Krakowa, Rzeszowa i Torunia. Ceny dla tych miasto to odpowiednio: 3,02 zł/l; 3,02 zł/l; oraz 3,01 zł/l.

Jeśli chodzi o ceny benzyny Pb 95, to Wrocław znajduje się w połowie listy rankingowej. Za litr kierowcy płacą tutaj 6,79 zł. Najwyższe ceny w tej kategorii są na stacjach w Gorzowie Wielkopolskim i wynoszą 6,87 zł. Najmniej za litr płacą natomiast kierowcy z Olsztyna (6,70 zł). 

Pocieszający może być fakt, że w kategorii odnoszącej się do oleju napędowego ON, Wrocław został umieszczony na 7 miejscu (łączna liczba miejsc w rankingu to 10). Ceny tego paliwa wynoszą 7,83 zł/l. Najdrożej jest w Toruniu (7,92 zł/l), a najtaniej w Olsztynie (7,78 zł/l). 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.