Nieprawdziwe prawo jazdy 17-latka

Nieprawdziwe prawo jazdy 17-latka

Wrocławscy policjanci zatrzymali nastolatka, który posługiwał się fałszywym prawem jazdy. Teraz czeka go bardzo surowa kara. 

Jak informuje Komenda Miejska Policji we Wrocławiu, funkcjonariusze zatrzymali w ostatnich dniach 17-latka, który posługiwał się sfałszowanym prawem jazdy. Nastolatek zwrócił uwagę funkcjonariuszy swoim bardzo młodym wyglądem. 

Podczas kontroli okazało się, że 17-latek posługiwał się nieprawdziwym dokumentem. 

Gdy mundurowi wpisali dane młodego mężczyzny do policyjnej bazy danych szybko wyszło na jaw, że nastolatek nie ma uprawnień do kierowania pojazdami, a okazane przez niego prawo jazdy już na pierwszy rzut oka odbiegało wyglądem od oryginału – relacjonuje KMP we Wrocławiu. 

W dalszym toku czynności młody mężczyzna przyznał się funkcjonariuszom, że kupił on ten dokument w Ukrainie. Zapłacił za niego blisko 2 tys. złotych. Za posługiwanie się nieprawdziwymi dokumentami 17-latkowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.