Nowy McDonald’s we Wrocławiu

Nowy McDonald’s we Wrocławiu

We Wrocławiu powstanie kolejny lokal amerykańskiej sieci restauracji szybkiej obsługi. Ma być on zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. 

Restauracja ma zostać otwarta w kamienicy u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego i Ruskiej. Na razie dokładna data otwarcia lokalu nie jest znana. Biorąc pod uwagę lokalizację i znajdujące się w okolicy miejsca, takie jak Pasaż Niepolda oraz Kino Nowe Horyzonty lokal może cieszyć się dużą popularnością. Obecnie w kamienicy trwa remont. 

Jak podaje portal TuWroclaw.pl McDonald’s od czerwca stara się o zgodę na umieszczenie na kamienicy swoich logotypów i neonów. Z kolei portal wroclaw.pl pisał już jakiś czas temu o tym, że lokal w budynku przy ulicy Ruskiej będzie jednym z dwóch nowych miejsc należących do amerykańskiej sieci, które mają zostać otwarte we Wrocławiu. Drugi McDonald’s ma otworzyć się w okolicy stadionu miejskiego. Jednocześnie nadal ważą się losy restauracji zlokalizowanej na Kępie Mieszczańskiej. Jednak w tym przypadku decyzja o dalszych losach restauracji zapadnie na przełomie 2023 i 2024 roku. 

 

 

Fot. Wikipedia 

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.