PIERWSZY WEEKEND WRZEŚNIA ZA NAMI. PODSUMOWALI GO WROCŁAWSCY POLICJANCI

PIERWSZY WEEKEND WRZEŚNIA ZA NAMI. PODSUMOWALI GO WROCŁAWSCY POLICJANCI

Blisko 1100 interwencji przeprowadzili wrocławscy policjanci od piątku do niedzieli, zatrzymując aż 66 osób podejrzewanych o dokonanie różnego rodzaju przestępstw. W ręce funkcjonariuszy wpadło także 8 osób poszukiwanych. Intensywna praca mundurowych doprowadziła również do wyeliminowania z ruchu aż 23 nietrzeźwych kierujących, którzy postanowili prowadzić pojazdy po alkoholu.

Intensywna praca wrocławskich policjantów doprowadziła również do wyeliminowywania z ruchu aż 23 kierujących, którzy postanowili prowadzić pojazdy w stanie nietrzeźwości. Jeden z nich jechał samochodem osobowym, gdy miał ponad 2.3 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Nieodpowiedzialny 25-letni wrocławianin jadąc Fordem Rangerem utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na torowisko tramwajowe po czym uderzył w słup trakcji tramwajowej. O jego dalszym losie zdecyduję teraz sąd.

Funkcjonariusze zatrzymali także 8 poszukiwanych osób, a także 66 sprawców czynów zabronionych, którzy wpadli na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

Policjanci, patrolujący codziennie stolicę Dolnego Śląska oraz powiat wrocławski nie ustają w wysiłkach, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz przyjezdnym.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.