Po blisko 20 latach zamyka się znana wrocławska restauracja

Po blisko 20 latach zamyka się znana wrocławska restauracja

Właściciele CK Restauracja & Bar działającej na wrocławskim Rynku ogłosili w czwartek 24 listopada decyzję o zamknięciu lokalu.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym na Facebooku restauracja będzie czynna do 27 listopada. Menadżerka lokalu cytowana przez wrocławską Gazetę Wyborczą decyzję właściciela tłumaczyła wieloma różnymi czynnikami rynkowymi. Wśród powodów wskazała aspekty ekonomiczne.

 

„W związku z decyzją o zamknięciu restauracji pragniemy poinformować, że będziemy otwarci dla Gości tylko do niedzieli 27.11.2022(włącznie). Bardzo dziękujemy naszym Gościom za wszystkie rezerwacje, wspólne chwile,zaufanie i dobre opinie. Dziękujemy, że z nami byliście!” – oświadczenie zamieszczone na Facebooku restauracji.

Lokal CK Restauracja & Bar został otwarty w 2003 roku. Jednym z elementów, który przyniósł mu rozpoznawalność, był oryginalny wystrój. Popularnością i uznaniem cieszyła się także kuchnia. W restauracji podawane były przede wszystkim tradycyjne polskie dania. W karcie znajdowały się też autorskie propozycje kucharzy.

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.