Podsumowanie minionego weekendu od strony wrocławskiej Policji

Podsumowanie minionego weekendu od strony wrocławskiej Policji

Prawie 1000 interwencji przeprowadzili wrocławscy policjanci od piątku do niedzieli, zatrzymując 62 osoby podejrzewane o dokonanie różnego rodzaju przestępstw. W ręce funkcjonariuszy wpadło także 14 osób poszukiwanych. Intensywna praca mundurowych doprowadziła również do wyeliminowania z ruchu 20 nietrzeźwych kierowców, którzy postanowili prowadzić pojazdy po alkoholu.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu i podległych komisariatów, tylko w ubiegły weekend zrealizowali aż 996 różnego rodzaju interwencji. Funkcjonariusze podejmowali czynności zarówno z własnej inicjatywy m.in. w sytuacjach, kiedy widzieli, że naruszane jest prawo, a także interweniowali w związku ze zgłoszeniami wpływającymi od mieszkańców miasta i powiatu wrocławskiego.

Intensywna praca wrocławskich policjantów doprowadziła również do wyeliminowywania z ruchu 20 kierujących, którzy postanowili prowadzić pojazdy w stanie nietrzeźwości. Każdy z nich odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo, a w tym przypadku zgodnie z obowiązującymi przepisami grozić im może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zatrzymali 14 poszukiwanych osób, a także 62 sprawców czynów zabronionych, którzy wpadli na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu.

Policjanci podejmując wszelkie czynności zwracali szczególną uwagę na środki bezpieczeństwa, których stosowanie zaleca się w zwiazku ze stanem epidemii.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.