Podsumowanie pracowitego weekendu z punktu widzenia wrocławskich policjantów

Podsumowanie pracowitego weekendu z punktu widzenia wrocławskich policjantów

Ponad 1,5 tys. interwencji przeprowadzili wrocławscy policjanci w miniony, długi weekend, zatrzymując od ubiegłego czwartku do niedzieli aż 133 osoby podejrzewane o dokonanie różnego rodzaju przestępstw. W ręce funkcjonariuszy wpadło także 31 osób poszukiwanych. Intensywna praca mundurowych doprowadziła również do wyeliminowania z ruchu aż 44 nietrzeźwych kierujących, którzy postanowili prowadzić swoje pojazdy po alkoholu. Niestety na terenie naszego powiatu miało miejsce aż 9 wypadków drogowych.

Intensywna praca wrocławskich policjantów doprowadziła również do wyeliminowywania z ruchu aż 44 kierujących, którzy postanowili prowadzić pojazdy w stanie nietrzeźwości. Niestety podczas świątecznego weekendu na terenie naszego powiatu miało  miejsce aż 9 wypadków samochodowych, w tym do potrącenia mężczyzny na oznakowanym przejściu dla pieszych, co wskazuje na fakt niewystarczającej czujności kierowców w tego typu miejscach.

Funkcjonariusze zatrzymali aż 31 poszukiwanych osób, a także 133 sprawców czynów zabronionych, którzy wpadli na gorącym uczynku lub w bezpośrednim pościgu. Policjanci nieustannie prowadzą szereg różnego rodzaju akcji i działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim przebywającym na terenie Stolicy Dolnego Śląska oraz powiatu wrocławskiego.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.