Policjanci pomagają uchodźcom

Policjanci pomagają uchodźcom

Policjanci pomagają uchodźcom na wrocławskim dworcu kolejowym. Nieustannie widać mundurowych i praktycznie niekończący się potok ludzi.

Od ponad dwóch tygodni z uwagi na stan wojny swoje domy zmuszeni są opuszczać kolejni obywatele Ukrainy – głównie kobiety i dzieci. Znaczna część z nich dociera do stolicy naszego województwa, do swoich rodzin bądź w poszukiwaniu zakwaterowania. Ponieważ zapewnienie im bezpieczeństwa na terenie naszego kraju w tym ciężkim dla nich okresie to jedno z priorytetowych zadań, od samego początku, gdy tylko pociąg zatrzyma się na dworcowym peronie, policjanci czuwają nad tym, by bezpiecznie mogli dotrzeć do miejsc, gdzie otrzymają dalszą pomoc.

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

W tych zadaniach funkcjonariuszy Komisariatu Kolejowego wspierają policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz oddziałów prewencji – dodaje nadkom. Kamil Rynkiewicz, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.