Policjanci z Ołbina przekazali zebrane dary potrzebującym obywatelom Ukrainy

Policjanci z Ołbina przekazali zebrane dary potrzebującym obywatelom Ukrainy

Kolejni policjanci z Wrocławia przyłączyli się do działań pomocowych na rzecz uchodźców z Ukrainy. Funkcjonariusze z Ołbina przeprowadzili zbiórkę środków czystości i higieny osobistej. Wszystkie dary zostały przekazane do punktu pomocy mieszczącym się przy Dworcu Głównym PKP.

Tym razem zbiórkę przeprowadzili policjanci z komisariatu przy Rydygiera. Funkcjonariusze zebrali niezbędne produkty, wśród których znalazły się: koce, ręczniki, karimaty, plastry, bandaże, opatrunki jałowe, rękawice, środki higieny osobistej, bielizna oraz żywność wysokoenergetyczna. Wszystko, co udało się zgromadzić, zostało przekazane do punktu pomocowego przy Dworcu Głównym PKP, skąd ruszy w dalszą drogę w kierunku Ukrainy.

Wrocławscy policjanci pomagają nie tylko na terenie pełnienia codziennej służby, ale także na granicy polsko-ukraińskiej, a wszystko to celem zapewnienia bezpieczeństwa uchodźcom z Ukrainy.

sierż. szt. Paweł Noga
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.