POLICJANCI ZATRZYMALI TAKSÓWKARZA, KTÓRY ROZWOZIŁ NIE TYLKO PASAŻERÓW…

POLICJANCI ZATRZYMALI TAKSÓWKARZA, KTÓRY ROZWOZIŁ NIE TYLKO PASAŻERÓW…

Policjanci z wrocławskiego Rakowca zatrzymali taksówkarza, który jak się okazało, rozwoził nie tylko pasażerów. W trakcie sprawdzenia auta funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Kolejne środki odurzające oraz inne przedmioty świadczące o tym, że 24-latek przy okazji przewozu osób mógł trudnić się handlem narkotykami, znaleziono w jego mieszkaniu. Za tego typu przestępstwo podejrzanemu może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec podczas jednej ze służb nocnych zauważyli pojazd typu taxi, co do którego mieli już wiedzę operacyjną, że jego kierowca może trudnić się nie tylko przewozem osób.

W trakcie kontroli osobowej toyoty okazało się, że mężczyzna dobrowolnie wydał policjantom posiadaną marihuanę. W związku z tym funkcjonariusze sprawdzili również mieszkanie podejrzewanego. Tam czekała na nich kolejna porcja substancji do zabezpieczenia, a były to: kokaina, tabletki extasy oraz spora ilość gotówki, najprawdopodobniej pochodzącej z nielegalnego źródła. Funkcjonariusze znaleźli łącznie ponad 1120 porcji handlowych tych środków. Policjanci zabezpieczyli także ponad 7 tys. złotych na poczet przyszłej kary.

Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadani substancji zabronionych w ilości znacznej, za co grozić może mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Aleksandra Freus
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.