Powraca koncert charytatywny fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”

Powraca koncert charytatywny fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”

Po dwóch latach przerwy powraca koncert charytatywny Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. 

Koncertu odbędzie się w niedziele 29 stycznia w Sali Audytoryjnej przy Hali Stulecia. Wydarzenie poprowadzi kabaret Neo-Nówka. W koncercie wezmą także udział znani artyści. Wśród nich są między innymi: Smolik/Kev Fox, Grupa MoCarta, Radek Bielecki z zespołem oraz Mateusz Krzykała z Maciejem Świętym. 

Tegoroczny koncert będzie zorganizowany po raz jedenasty. Ostatni odbył się dwa lata temu, a przerwa w organizacji wynikała z pandemii koronawirusa. Podczas wydarzenia oprócz wstępów artystycznych będzie można wziąć udział w loterii oraz aukcji charytatywnej. Wśród przedmiotów, które będzie można wylicytować są między innymi piłka tenisowa z autografem Igi Świątek, koszulka z podpisem Huberta Hurkacza, piłka z autografami koszykarzy Śląska Wrocław oraz obrazy Tomasza Sętowskiego. 

Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na budowę Domu Opieki Wytchnieniowej „KOKOSZKA”. Inwestycja została rozpoczęta w 2020 roku. Jej celem jest stworzenie miejsca, w którym rodzice i opiekunowie dzieci z niepełnosprawnością będą mogli powierzyć swoich podopiecznych wykwalifikowanej opiece i mieć szanse na odpoczynek. 

Bilety na koncert są dostępne online na platformie Bilety24.pl. Ceny biletów zaczynają się od 105 zł.

 

 

 

Fot. Wikipedia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.