Poznaliśmy najlepsze restauracje w Polsce. Czy są wśród nich lokale z Wrocławia?

Poznaliśmy najlepsze restauracje w Polsce. Czy są wśród nich lokale z Wrocławia?

Przewodnik Poland 100 Best Restaurants po raz dwunasty przyznał swoje nagrody. W tym roku w gronie najlepszych restauracji w kraju znalazło się sześć restauracji z Wrocławia. 

Przewodnik Poland 100 Best Restaurants przyznał w tym roku po raz dwunasty swoje nagrody dla najlepszych restauracji w Polsce. Zwycięzcą tegorocznego plebiscytu okazała się restauracja Drukarnia Smaku Cristina działająca w Zakopanem. W gronie najlepszych znalazły się również lokale działające w stolicy Dolnego Śląska. 

Lokale, które znalazły się na liście przewodnika, otrzymywały dodatkowo liczbę widelców, które odpowiadały poziomowi, jaki reprezentują. Maksymalna liczba widelców w zestawieniu wynosi pięć, natomiast minimalna – jeden. 

Żadna z restauracji działających we Wrocławiu nie otrzymała pięciu widelców. Najwyższy wynik w mieście uzyskała restauracja Przystań & Marina, która zdobyła cztery widelce. Trzy widelce otrzymała restauracja Acquario. Po dwa widelce otrzymały restauracje Martim, Lwia Brama oraz Pod Papugami. Jeden widelec otrzymało z kolei Bistro 8 i pół.

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.