„Pracuj z nami” – Wroclavia zaprasza na bezpłatne szkolenia zawodowe i webinary

„Pracuj z nami” – Wroclavia zaprasza na bezpłatne szkolenia zawodowe i webinary

Zbuduj przewagę zawodową i pozyskaj nowe kompetencje! Unibail-Rodamco-Westfield właściciel i zarządca centrum handlowego Wroclavia organizuje V polską edycję projektu „Pracuj z nami”, w ramach którego wszyscy chętni mogą wziąć udział w szkoleniach zawodowych oraz webinarach dotyczących budowania przewagi zawodowej na zmiennym rynku pracy. Zapisy na szkolenia ruszyły w październiku, a cały cykl potrwa do grudnia br. Udział jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Kursy zawodowe – online lub stacjonarnie

W ramach projektu wszyscy chętni mogą wziąć udział w takich kursach zawodowych jak:

  • pracownik biurowy z elementami e-marketingu (online, język polski),
  • pracownik telefonicznej i elektronicznej obsługi klienta (online, język polski),
  • wsparcie obsługi procesów księgowych (online, język polski)
  • opiekun osób starszych (stacjonarnie w Ciechanowie, język polski i tłumaczenie na język ukraiński),
  • opiekun dziecięcy z elementami animacji kultury (stacjonarnie w Ciechanowie, język polski i tłumaczenie na język ukraiński).

Współorganizatorem wszystkich pięciu szkoleń jest ciechanowska fundacja reGeneracja. Kursy trwają 40 godzin, a wszyscy uczestnicy po ich zakończeniu otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia zawodowego. Zajęcia odbywają się od października do grudnia br., a rekrutacja trwa do końca października lub do wyczerpania liczby miejsc dostępnych w ramach danego kursu.

Webinary, które pomogą budować przewagę zawodową

Wszyscy chętni poszerzaniem swojej wiedzy mogą także wziąć udział w czterech webinarach dotyczących budowania przewagi zawodowej na zmiennym rynku pracy. Webinary powstały we współpracy z Patrycją Załuską, prowadzącą firmę Re:Start Kariery. Warsztaty będą udostępnione online z napisami w języku ukraińskim i mogą wziąć w nich udział wszyscy chętni.

Dla kogo?

Zajęcia przygotowane są z myślą o osobach, które dopiero wchodzą na rynek pracy, zainteresowanych zmianą zawodową, studentach, którzy poszukują pracy dorywczej, a także bezrobotnych oraz zagrożonych wykluczeniem zawodowym, którzy chcą nabyć nowe umiejętności i zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku.

Zapisy

Zgłoszeń na kursy zawodowe oraz webinary można dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.pracujznami.com.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu!

Unibail-Rodamco-Westfield na rzecz lokalnych społeczności

W ramach strategii „Better Places 2030”, Unibail-Rodamco-Westfield podejmuje liczne działania, których celem jest wsparcie lokalnych społeczności. Jedną z aktywności realizowanych w tej strategii jest globalny projekt „URW for Jobs – Pracuj z nami”, który wspiera osoby z różnych krajów, w tym z Polski, w ich aktywizacji i rozwoju zawodowym oraz poszerzaniu ich kwalifikacji.

informacja: Galeria Wroclavia

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.