PROWADZIŁ SAMOCHÓD POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW, ŚRODKI ODURZAJĄCE MIAŁ TAKŻE W MIESZKANIU

PROWADZIŁ SAMOCHÓD POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW, ŚRODKI ODURZAJĄCE MIAŁ TAKŻE W MIESZKANIU

Policyjni wywiadowcy z komendy miejskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków. Jadący subaru zwrócił uwagę funkcjonariuszy, bo popełnił wykroczenie drogowe. Po sprawdzeniu okazało się, że 25-latek ma w swoim mieszkaniu kolejne środki odurzające. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Może mu grozić kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu pełnili służbę w okolicy ulicy Krzywoustego. W pewnej chwili zauważyli jak kierujący subaru jedzie ze znaczną prędkością po powierzchni wyłączonej z ruchu i omija auta stojące w korku przy jednym z centrów handlowych. W związku z tym policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli.

Prowadzącym pojazd okazał się 25-letni mieszkaniec Wrocławia. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze wyczuli silną woń palonej marihuany. Mężczyzna przyznał się, że palił wcześniej marihuanę i wskazał im “skręta”. W związku z tym podejrzewany został zatrzymany.

Ponadto policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania 25-latka namiot, a w nim krzak konopi oraz susz roślinny. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, z których można było uzyskać ponad 300 porcji handlowych a także gotówkę w kwocie ponad 15 tys. zł.

Przypomnijmy, że za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, a za posiadanie narkotyków do 3 lat.

podkom. Wojciech Jabłoński
Źródło: Zespół Komunikacji Społecznej
KMP we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.