Remont na placu Dominikańskim. Kierowców czekają utrudnienia

Remont na placu Dominikańskim. Kierowców czekają utrudnienia

Rozpoczyna się remont ulicy Oławskiej. Największe utrudnienia czekają mieszkańców Wrocławia w weekendy. 

Przez najbliższe dwa weekendy (11-13 oraz 18-20 listopada) od godziny 22 w piątek, do nocy z niedzieli na poniedziałek fragment ulicy Oławskiej prowadzący w kierunku centrum będzie nieczynny. Dokładnie chodzi o północny odcinek ulicy na wysokości Galerii Dominikańskiej. Rozpoczyna się tam remont nawierzchni. 

Jak zapowiada miasto ruch w tygodniu na tym odcinku ma być możliwy, ale z utrudnieniami. Wygrodzonych zostanie ponad 20 studni, co może powodować problemy w przejeździe przez ten fragment ulicy. 

Weekendowe zmiany poza kierowcami obejmą też pasażerów MPK oraz rowerzystów. Użytkownicy jednośladów będą mogli poruszać się chodnikiem wzdłuż Galerii Dominikańskiej lub tunelem pieszo-rowerowym. W przypadku komunikacji miejskiej nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy. Autobusy nie zatrzymają się na przystanku „Galeria Dominikańska” i będą jeździć objazdami. Podróżnych korzystających z linii: D, N, 110, 241, 243, 246, 253 oraz 255 czekają utrudnienia. 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.