Służby ćwiczyły razem z MPK

Służby ćwiczyły razem z MPK

Wielotonowe tramwaje nie zatrzymają się w oka mgnieniu. Ruch w mieście rośnie z każdym rokiem, nic więc dziwnego, że MPK przeprowadziło wspólne ćwiczenia razem z służbami.

Przeprowadzono symulację akcji ratowniczej związanej z wyciąganiem poszkodowanego spod kół tramwaju. Całość trwała 6 minut  Licząc od momentu przybycia służb na miejsce zdarzenia.
Strażacy  podkreślają, że w takich sytuacjach ważny jest czas i profesjonalizm . A dzięki ćwiczeniom ten profesjonalizm będzie jeszcze większy. Będziemy działać lepiej i szybciej. Szybciej ratować życie. W takich szkoleniach, jak to wspólne z MPK Wrocław, chodzi przecież o bezpieczeństwo całego Wrocławia i jego mieszkańców .
MPK Wrocław
Aktualna wspólna seria szkoleń MPK Wrocław oraz strażaków z Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu rozpoczęła się we wtorek, potrwa do czwartku. W przyszłości szkolenia będą kontynuowane. Mają zaangażować się w nie także inne jednostki ratownicze.
fot. MPK Wrocław

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.