Słynny amerykański fast food wchodzi do Polski. Swoją siedzibę będzie mieć we Wrocławiu

Słynny amerykański fast food wchodzi do Polski. Swoją siedzibę będzie mieć we Wrocławiu

W przyszłym roku do Polski wejdzie amerykańska sieć restauracji szybkiej obsługi Popeyes. Jak informują media firma swoją siedzibę będzie mieć we Wrocławiu.

Popeyes Louisiana Kitchen to firma założona ponad 50 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Restauracja serwuje dania oparte na smażonym kurczaku. To co wyróżnia tę markę na tle innych fast foodów to fakt, że oferuje ona tzw. kuchnię nowoorleańską. W menu poza kurczakiem znajdziemy prawdopodobnie również owoce morza. Popeyes działa w ponad 30 krajach na całym świecie. W Europie restauracje z logo tej marki można znaleźć między innymi w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Popeyes zgodnie z zapowiedziami wejdzie do Polski w 2023 roku. Jest to część szerszego planu firmy, który obejmuje również wejście na inne rynki w Europie Wschodniej. Na razie niewiadomo gdzie  zostanie otwarty pierwszy polski lokal restauracji. Jak podają Wprost oraz serwis money.pl firma swoją siedzibę ma mieć we Wrocławiu.

 

Fot. Wikipedia

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.