Sprawca kradzieży skarbonki WOŚP zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego wrocławskiej komendy miejskiej

Sprawca kradzieży skarbonki WOŚP zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego wrocławskiej komendy miejskiej

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę, który podczas wizyty w sklepie w miejscowości Kobierzyce dokonał kradzieży. Łupem 22-latka padła wystawiona tam puszka na dobrowolne datki wystawiona przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, której dopuścił się w powrocie do przestępstwa.

Skarbonka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która wystawiona była w jednym ze sklepów, to jedna z tysięcy na terenie całego kraju, do których każdy mógł wrzucić dowolną sumę pieniędzy. Zachowanie mężczyzny zasługuje na szczególne potępienie ze względu na kradzież pieniędzy, które mają być przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia ludzkiego.

22- latek usłyszał już zarzut z artykułu 279 Kodeksu karnego dotyczący przestępstwa kradzieży z włamaniem za co grozić może mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

st. asp. Aleksandra Freus
Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.