Szpital im. Marciniaka z nowym sprzętem

Szpital im. Marciniaka z nowym sprzętem

Do Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. Tadeusza Marciniaka trafił właśnie nowy sprzęt. Jego łączna wartość to 200 tys. złotych. 

W poniedziałek 22 stycznia w szpitalu przy ulicy Fieldorfa odbyło się oficjalne przekazanie nowego sprzętu. Miasto Wrocław sfinansowało zakup dwóch mobilnych aparatów USG oraz urządzenia do kriolezji. Jak poinformowano nowe sprzęty będą służyć pacjentom Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Mają one umożliwić stawianie pewnych diagnoz oraz bezpieczne i precyzyjne wykonywanie zabiegów u pacjentów z zespołem bólowym. 

Podczas uroczystości prof. Szymon Dragan z Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego zapewnił, że nowy sprzęt jest niezbędny w planowanym Centrum Profilaktyki i Leczenia Chorób Kręgosłupa oraz Profilaktyki i Artroskopowego Leczenia Urazów. Z kolei prezydent Jacek Stryk przypomniał, że miasto od 2019 roku przekazało szpitalom działającym we Wrocławiu sprzęt o łącznej wartości 20 mln złotych.

Fot. Szpital im. Marciniaka/ Facebook

 

Fot. Szpital im. Marciniaka/ Facebook

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.