Targi Mieszkaniowe Wro-Expo.pl

Targi Mieszkaniowe Wro-Expo.pl

Co nowego na rynku mieszkaniowym? Jak kształtują się ceny? Na jak wysokie rabaty można liczyć? Co z programem Bezpieczny kredyt 2%? Jakie obecnie są możliwości kredytowania zakupu nowego mieszkania ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na Targach Mieszkaniowych Wrocław, które odbędą się 16 i 17 września 2023r. na terenie stadionu Tarczyński Arena Wrocław przy Alei Śląskiej 1.

W targach weźmie udział kilkudziesięciu wystawców, przede wszystkim firm deweloperskich prezentujących swoje inwestycje. Nie zabraknie też ofert z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się również przedstawiciele banków i instytucji finansujących zakup nowej nieruchomości.

Merytorycznego wsparcia udzielą odwiedzającym doradcy kredytowi, którzy pomogą i podpowiedzą w kwestiach finansowych. Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.

Każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania Targów Mieszkaniowych Wrocław znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie: począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc. Według opinii liczących się firm deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa branży nieruchomości.

Organizatorzy Targów Mieszkaniowych Wrocław przygotowali także panele wykładowe, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.: kupno pierwszego mieszkania, finansowanie zakupu nieruchomości, odbiór mieszkania czy kodeks dobrego dewelopera.
Wstęp na Targi Mieszkaniowe Wrocław jest bezpłatny. Na zmotoryzowanych gości czeka komfortowy parking.

Godziny otwarcia:
sobota 16 września – w godz. 10.00–17.00
niedziela 17 września – w godz. 10.00–16.00

Patron Główny >> ARKOP
Patron finansowy >> EXPANDER
Patron Techniczny >> LEROY MERLIN
Patroni Medialni >> RynekPierwotny.pl | Radio ESKA | Gazeta Wrocławska | ADSmobile.pl

Więcej informacji na temat Targów Mieszkaniowych Wrocław można znaleźć na stronie internetowej: www.wro-expo.pl

 

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.