Ten “kierowca” już dalej nie pojedzie…

Ten “kierowca” już dalej nie pojedzie…

Tym razem Policja zatrzymała osobę, która nigdy nie powinna wsiadać za kółko. Kontrola prowadzona przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego komendy miejskiej wykazała wiele nieprawidłowości, zarówno w odniesieniu do podróżujących nim dwóch mężczyzn, jak i samego auta. Nissanem jechał 35-letni kierujący oraz starszy od niego o 3 lata pasażer – informuje wrocławska komenda.

Uwagę funkcjonariuszy już przykuł sam wygląd mężczyzny. Podczas kontroli zachowywał się nerwowo, a jego oczy były wyraźnie załzawione.

Wynik badania jednoznacznie potwierdził obecność amfetaminy, kokainy, THC oraz kilku innych substancji w jego organizmie. Mężczyzna przyznał się, że dzień wcześniej był na imprezie i choć nie pamięta jakie zabronione środki przyjmował, to musiał się bardzo dobrze bawić.

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu

Ponadto przy 35-latku znaleziono amfetaminę. Z kolei auto którym się poruszał nie miało ważnego przeglądu oraz OC, a sam “kierowca” nie posiadał prawa jazdy…

Teraz o dalszym losie mężczyzn zdecyduje sąd. Za kierowanie w stanie po użyciu środków odurzających 35-latkowi grozić mu kara nawet 2 lat więzienia, a za posiadanie substancji zabronionych obu miłośnikom dobrej zabawy do 3 lat pozbawienia wolności.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.