Uwaga kierowcy! Od poniedziałku (7 sierpnia) będzie zmiana organizacji ruchu w okolicach placu Jana Pawła II

Uwaga kierowcy! Od poniedziałku (7 sierpnia) będzie zmiana organizacji ruchu w okolicach placu Jana Pawła II

Od poniedziałku − 7 sierpnia br. na kierowców podróżujących przez plac Jana Pawła II czekają utrudnienia. MPWiK poinformowało, że przystępują do naprawy uszkodzonego kolektora kanalizacyjnego. Do kiedy będą trwały prace? Zobaczcie szczegóły.

Uwaga kierowcy! Będą utrudnienia w ruchu

Od 7 sierpnia (poniedziałek) zaplanowano zmiany komunikacyjne w okolicy placu Jana Pawła II.

Od poniedziałku (7 sierpnia) przystępujemy do naprawy uszkodzonego kolektora kanalizacyjnego na placu Jana Pawła II. Prace będą prowadzone technologią bezwykopową, jednak potrzebne będzie wykonanie małych rozkopów, aby wprowadzić panele do kolektora burzowego. Jest to najmniej inwazyjna technologia naprawy tego typu awarii.

 

– Dlatego w kierunku mostu Sikorskiego, przed skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego zajęty zostanie pas ruchu. Ulica będzie zwężona, a samochody będą omijać miejsce naprawy awarii, jadąc torowiskiem. Natomiast kierowcy jadący od strony mostu Sikorskiego będą mieli wyłączony lewy pas do jazdy na wprost. Z drugiej strony skrzyżowania – w kierunku placu Orląt Lwowskich – na wyjeździe z placu Jana Pawła II w Podwale – roboty będą prowadzone na lewym pasie, w miejscu gdzie oznakowanie nakazuje zmianę pasa na prawy – informuje MPWiK.

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.