Vestfrost – oczyszczacze powietrza z klasą

Vestfrost – oczyszczacze powietrza z klasą

Oczyszczacze powietrza to urządzenia z segmentu sterylizacji, dzięki którym wyeliminujemy takie zanieczyszczenia jak wirusy, bakterie, frakcje pyłów zawieszonych pochodzących ze smogu, oraz alergeny. Zanieczyszczone powietrze nie jest zdrowe dla organizmu ludzkiego, nie sprzyja alergikom czy osobą chorującym na astmę. Według badań długotrwałe wdychanie smogu, może nawet skracać długość życia. Z tego powody oczyszczacze powietrza z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jaki produkt wybrać?

Co znajdziemy w sklepach?

Na półkach w sklepach zajmujących się sprzedażą tego typu produktów znajdziemy wiele możliwości, a także wielu znanych i cenionych producentów, jak Sharp czy Vestfrost. Wśród wielu produktów znajdziemy:

 • oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji
 • oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji i nawilżania
 • oczyszczacze powietrza z lampą UV jak w przypadku urządzeń duńskiego producenta- Vestfrost

Urządzenia prosto ze Skandynawii, czyli oczyszczacze Vestfrost

Duńska firma Vestfrost może pochwalić się bogatą historią i tradycją, rozpoczęcie ich działalności sięga roku 1963. W Polsce na stałe firma zagościła w 2017 roku, proponując urządzenia elektroniki użytkowej. W 2021 roku Vestfrost wprowadził do polskich sklepów, dobrej klasy oczyszczacze powietrza. Na stronie producenta, można przeczytać, że działalność swojej firmy opierają w głównej mierze na obowiązku sprostania najwyższym wymaganiom swoich klientów.

Dlaczego oczyszczacze Vestfrost są jedną z najlepszych marek w Polsce?

W ofercie duńskiego producenta znajdziemy 3 bardzo dobrej klasy oczyszczacze Vestfrost:

 • Najmniejszy z urządzeń Vestfrost VP-A1M30WH- choć jest najmniejszy to jego wydajność wcale o tym nie świadczy, nadaje się do przestrzeni nieprzekraczających 42 m2. Posiada filtr 3w1 w formie prostokątnej kasety.
 • Średni model od Vestfrost- Posiada charakterystyczny wygląd,jego kształty są idealnie zaokrąglone, co czyni go urządzeniem bezpiecznym również w miejscu gdzie przebywają dzieci. Pokazuje stężenie pyłów zawieszonych i również LZO. Korzysta z okrągłego filtra 3w1.
 • Największy oczyszczacz Vestfrost- VP-A1S70WH sprawdzi się także w przestrzeni biurowej, ze względu na wielkość został wyposażony w koła transportowe , również pokazuje stężenie pyłów zawieszonych i również LZO. Korzysta z okrągłego filtra 3w1.

Jak wygląda wnętrze każdego z 3 oczyszczaczy powietrza?

 • filtr wstępny
 • filtr węglowy
 • filtr HEPA
 • lampę UV- C LED
 • jonizator

Dobra jakość plus atrakcyjna cena

Oczyszczacze Vestfrost są cenioną marką, szczególnie w naszym kraju. Ich skuteczność jest wyjątkowo dobra, a kompaktowy kształt urządzenia pozwala na umieszczenie go w miejsku gdzie z pozoru brakuje miejsca. Dodatkowo oczyszczacze duńskiego producenta są bardzo atrakcyjne cenowo, biorąc pod uwagę bardzo dobre parametry.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.