W poniedziałek otwarto wrocławskie lodowiska. Oto najważniejsze informacje

W poniedziałek otwarto wrocławskie lodowiska. Oto najważniejsze informacje

Od poniedziałku 7 listopada we Wrocławiu czynne są lodowiska. To początek sezonu zimowego w mieście.

W tym roku na miłośników jazdy po lodzie czeka kilka nowości. Wśród nich jest między innymi akcja „tanie ślizganie” za sprawą której, za bilet w każdy poniedziałek zapłacimy jedynie 17 zł (akcja obowiązuje na lodowiskach przy ulicach Spiskiej i Wejherowskiej) oraz akcja „szybkie ślizganie”, czyli czas, kiedy lodowisko będzie dostępne przede wszystkim dla osób umiejących dobrze i szybko jeździć. Opcja ta będzie dostępna w poniedziałek na lodowisku przy ulicy Spiskiej w godzinach od 22:30 do 24. Bilet wstępu ma wtedy kosztować 20 zł za 90 minut.

Tegoroczne ceny biletów w stosunku do tych z ubiegłego roku wzrosły od 15 do 25 procent. Wzrost ten wynika przede wszystkim z wyższych kosztów utrzymania obiektów. Podrożały bowiem ceny energii, usług pracowniczych oraz usługi zewnętrzne. Za bilety normalne od wtorku do piątku zapłacimy 23 zł za godzinę oraz 28 zł w weekendy i święta za ten sam czas. Bilet ulgowe dostępne dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów oraz emerytów w tygodniu będą kosztować 19 zł, a w weekendy 23 zł.

Wrocławskie lodowiska będą dostępne dla wszystkich chętnych w weekendy oraz święta przez cały dzień w godzinach od 8 do 22, a także od godziny 16 w dni robocze.

 

Fot. Lodowisko Spiska Spartan WCT

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.