W sobotę rozpocznie się remont torowiska

W sobotę rozpocznie się remont torowiska

W sobotę 1 kwietnia MPK Wrocław rozpocznie wymianę torowiska tramwajowego przy skrzyżowaniu ul. Pułaskiego i Małachowskiego. Remont ma trwać ponad 40 dni. 

Na sobotę 1 kwietnia MPK Wrocław zaplanowało początek remontu torowiska przy skrzyżowaniu Pułaskiego i Małachowskiego na Przedmieściu Oławskim. Wymienione zostanie 419 metrów torów. Cała inwestycja ma trwać 42 dni, natomiast do 28 kwietnia planowana jest przerwa w kursowaniu tramwajów. Koszt całej inwestycji to 1,6 mln zł. Będzie to jeden z największych remontów zaplanowanych na ten rok.

W związku z rozpoczęciem prac remontowych pasażerów wrocławskiego MPK czekają zmiany. Jak wiadomo inaczej jeździć będą między innymi tramwaje linii 16 oraz 70. Pojawić ma się również nowa linia autobusowa o numerze 716, która pojedzie od Placu Grunwaldzkiego do ulicy Suchej. Jak zapowiada MPK, przez okres trwania remontu skrzyżowanie będzie dalej dostępne dla kierowców samochodów. 

fot. MPK Wrocław

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.