We Wrocławiu otwiera się ukraiński market

We Wrocławiu otwiera się ukraiński market

We Wrocławiu otwiera się sklep ukraiński sieci Best Market. W sklepie będzie można kupić produkty między innymi z Ukrainy, Litwy, Mołdawii, Armenii i Gruzji. 

Testowe otwarcie sklepu zlokalizowanego w Domu Handlowym Kameleon odbyło się w sobotę 10 grudnia, a oficjalne zaplanowano tydzień później (tj. 17 grudnia). Sklep ma być czynny od godziny 10:00 do 22:00 od poniedziałku do niedzieli. Best Market to sieć sklepów, którą kilka lat temu założyli bracia Serhij i Roman Kolesnyky. Sklepy działają już w kilku dużych polskich miastach, takich jak Warszawa, Katowice, Łódź, Poznań czy Kraków. 

W markecie będzie można kupić oryginalne produkty nie tylko z państw Europy Wschodniej, ale też całego świata. Ważną częścią asortymentu mają jednak być produkty ukraińskie. W sklepie będzie można kupić między innymi ukraińskie zioła, przyprawy, produkty świeże i mrożone, a także przekąski i słodycze, takie jak: chałwa, szusowe ryby, kawior, ukraińskie chleby oraz torty kijowskie. W sklepie będą też dostępne oryginalne ukraińskie napoje, takie jak, chociażby kwas chlebowy oraz napoje alkoholowe. 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.