We Wrocławiu powstanie kolejne centrum handlowe

We Wrocławiu powstanie kolejne centrum handlowe

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce na ul. Kiełczowskiej na Psim Polu powstanie nowe centrum handlowe. Inwestor złożył już w urzędzie miejskim odpowiednie dokumenty. 

Jak informuje portal Tuwroclaw.com, wkrótce przy ulicy Kiełczowskiej może powstać nowe centrum handlowe. Firma Trei Real Estate Poland złożyła kilka dni temu wniosek o pozwolenie na budowę. Jeśli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, wkrótce na działce we wspomnianej lokalizacji może powstać Vendo Park. Wiadomo już, że w centrum handlowym powstanie dyskont spożywczy. Jak podaje wspomniany portal, powołując się na przedstawicieli firmy odpowiedzialnej za inwestycje, będzie to market sieci Aldi. 

Centra handlowe pod szyldem Vendo Park działają w naszym kraju od kilku lat. W regionie można je znaleźć między innymi w Świdnicy oraz Jaworze. Marka posiada na terenie naszego kraju 32 obiekty. Poza Polską, firma działa również w Czechach i Słowacji. Data otwarcia centrum nie jest jeszcze znana. 

 

 

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Prosimy o przeczytanie poniższej treści.

Wykryliśmy, że używasz AdBlock Plus lub podobnego programu do ukrywania reklam.

Na naszej stronie nie używamy żadnych irytujących reklam ani wyskakujących okien.

Reklamy na tej stronie służą do zapewnienia jej funkcjonalności i możliwości opłacenia wszystkich usług.

Prosimy dodać www.wroclawinfo.com do białej listy swojego programu blokującego reklamy by móc dalej przeglądać treści na naszej stronie.